Останні два роки виявилися для компанії Huawei дуже непростими: через торгові війни між США та Китаєм, а також внаслідок звинувачень китайської корпорації у шпигунстві, Huawei опинилася під санкціями, що позбавили її доступу до багатьох західних технологій. Санкції торкнулися практично всіх сфер діяльності компанії, але одним з найболючіших їх наслідків виявилася неможливість використання в нових мобільних пристроях Хуавей сервісів Google. На сьогоднішній день усі смартфони та планшети компанії поставляються без Google Mobile Services і без Play-маркету. Звичайно, це не могло не позначитися на популярності пристроїв Huawei. Якщо два роки тому китайська компанія була беззаперечним лідером українського ринку планшетів на Android, то сьогодні її позиції похитнулися і боротьба за першість розгортається між компаніями Samsung і Lenovo. Але і в такій непростій ситуації Huawei вдається гідно продовжувати боротьбу: її пристрої комплектуються чіпами власного виробництва, що не поступаються за характеристиками західним провідним аналогам; компанія безперервно наповнює свій маркет Huawei Gallery найпопулярнішими програмами, і вже сьогодні в ньому є практично все, що потрібно пересічному користувачеві. При цьому, щоб зберегти привабливість своїх продуктів незважаючи на відсутність сервісів Google, Huawei доводиться продавати свої продукти трохи дешевше за аналогічні продукти головних конкурентів, а значить, у користувача є чудова можливість купити пристрій з відмінними характеристиками і найвищою якістю збірки за дуже привабливою ціною. >
Восени 2020 року у продаж надійшли нові бюджетні планшети Matepad T10 та Matepad T10S. Зважаючи на все, вони замінять у модельному ряді надпопулярні в минулому Mediapad T3 10 і Mediapad T5 10 відповідно. Обидва планшети працюють під управлінням ОС Android 10 з фірмовою оболонкою EMUI 10.1, як апаратна платформа використовується SoC Kirin 710A. Вбудованої пам'яті лише 32 ГБ, оперативної 2 ГБ. Для моделі Matepad T10S доступна також модифікація з 64 ГБ вбудованої та 3 ГБ оперативної пам'яті. Роздільна здатність камер у обох моделей однаковий: 5 МП у основної та 2 МП у фронтальної. Місткість акумулятора теж досить скромна - всього 5100 мА/год. Незважаючи на відверту бюджетність нових планшетів, задні кришки у них металеві, і вони виглядають дуже гідно. На відміну від моделей дворічної давності новинки оснастили роз'ємами USB Type-C. Головне, чим новинки відрізняються одна від одної – це дисплей. Matepad T10 оснащений IPS екраном з діагоналлю 9.7 дюйма та роздільною здатністю 1280х800 пікселів; у дорожчого MatePad T10S дисплей з діагоналлю 10.1 дюйма та роздільною здатністю 1920х1200. Але незважаючи на різні дисплеї, розміри та форма корпусу обох моделей ідентичні, просто у звичайного Matepad T10 рамки екрану ширші. Це означає, що захисний чохол Huawei Matepad T 10S підійде також і звичайному Matepad T 10.
Різноманітність конструкцій чохлів для планшетів сьогодні досить велика. Якщо ви ніколи з ними не стикалися, визначитися з вибором непросто. Ми розглянемо найпопулярніші моделі захисних чохлів для Huawei Matepad T10S/T10 та коротко перерахуємо їх основні переваги та недоліки.
Маркування планшетів Huawei стає все складнішим і заплутанішим. Ситуація ускладнюється ще й тим, що на різних ринках той самий продукт може продаватися під різними назвами. Наприклад, модель Matepad T10S відома в Китаї як Enjoy Tablet 2 10.1, а крім цього існують ще й планшети з аналогічними характеристиками, що випускаються під брендом Honor - Honor Tablet 6, практично ідентичний Matepad T10S, а Honor Tablet X6 - Matepad T10. Якщо ви не знаєте точної назви моделі планшета, а коробка не зберіглася, ви можете подивитися маркування в налаштуваннях самого планшета. Чохли, представлені в цьому розділі каталогу, підійдуть для наступних пристроїв: AGR-L09, AGR-W09, AgassiR-W09B, 53011EUJ, 53011EUQ, AGS3-L09, AGS3-W09, Agassi3-W09C, 53011DUC, 53011DTD, AGS3-W00D.