У більшості чохлів для планшетів так чи інакше реалізовано функцію настільної підставки. Виняток становлять, мабуть, лише силіконові накладки. А ось зі смартфонами справа інакша: найпопулярнішим форм-фактором чохла для мобільного телефону, як і раніше, є накладка. Чохли-книжки з функцією підставки існують, але вони більш громіздкі та важкі, тому подобаються не всім. Тому, хто вибрав для захисту смартфона накладку або не використовує чохол взагалі, частенько доводиться шукати, на що оперти гаджет, адже читати або дивитися відео з екрана пристрою, що лежить на столі, дуже незручно. Якщо вам набридло намагатися використовувати як опору для смартфона або планшета незручні та нестійкі підручні засоби, вас виручить спеціально для цього призначена універсальна підставка для мобільних пристроїв.
Матеріал виготовлення. Багато в чому визначає надійність та довговічність конструкції. Більш міцними та стійкими вважаються підставки, виготовлені з металу. Металеві підставки найчастіше важчі і дорожчі за пластикові, але ми вважаємо, що воно того варте.
Особливості конструкції та функціональність. Підставки для смартфонів бувають як стаціонарними, призначеними для використання виключно на столі або тумбочці, так і компактними, що складаються для зручності транспортування таким чином, щоб займати якомога менше місця в сумці. Телескопічні стійки, шарнірні з'єднання, що дозволяють гнучко регулювати кут нахилу, отвори для кабелів у потрібних місцях, навіть вбудований бездротовий зарядний пристрій — набір додаткових функцій та можливостей підставок досить широкий. Вирішуйте, які з них є важливими саме для вас.
Ціна. Вартість настільної підставки для планшета чи смартфона варіюється в діапазоні від кількох десятків до кількох сотень гривень. При цьому зовсім не обов'язково вибирати найдорожчу: легка та конструктивно проста пластикова підставка може підходити для вирішення ваших завдань анітрохи не гірше, ніж наворочена металева з масою непотрібних вам функцій.